Ako stiahnuť a uložiť Facebook video

10 novembra, 2018

pridajte sa k mojim klientom

Počas uplynulého roka zaznamenal Facebook Watch určitý významný úspech - od začiatku roka 2018 sa celkový čas strávený sledovaním videí v službe Watch zvýšil o 14 krát.

Facebook Watch ponúka tisíce impozantných, kvalitných videí pre zábavné i vzdelávacie účely. Poskytuje tiež obsah, ktorý nenájdete nikde inde, ako napríklad Huda Boss, či Bear Grylls 'show alebo Face The Wild.

Takže čo sa stane, keď narazíte na skvelé Facebook video, ale nemáte čas si ho plne pozrieť, alebo si ho chcete uložiť na neskôr? Našťastie existuje rýchly a jednoduchý spôsob, ako stiahnuť a uložiť videá z Facebooku na svojom počítači a ja vám ukážeme ako.

Ako stiahnuť Facebook videá

  1. Prejdite na stránku Facebook, nájdite video, ktoré chcete stiahnuť a kliknite na ikonu Troch bodov. Potom vyberte možnosť "Kopírovať odkaz".

  2. Prejdite na adresu https://fdown.net/ a vložte skopírovanú adresu URL do textového poľa. Potom kliknite na tlačidlo "Stiahnuť" vedľa neho.

  3. Budete mať dve možnosti - "Stiahnuť video v normálnej kvalite" alebo "Stiahnuť video v kvalite HD". Pre naše účely sme klikli na odkaz "Stiahni video v normálnej kvalite".

  4. Po stiahnutí videa kliknite na ňu vo vašich Sťahovaniach a otvorí sa vo vašom webovom prehliadači. Teraz kliknite pravým tlačidlom myši a vyberte možnosť Uložiť video ako ....

  5. Zadajte názov videa a uložte ho tam, kde ho chcete neskôr nájsť.

  6. Po určitej dobe sťahovania sa vaše video zobrazí tam, kde ste ho uložili. Tak a je to, oficiálne ste si stiahli a uložili video z Facebooku!

Niečo vás záujima? Napíšte mi.


* Posnažím sa odpísať čo najskôr. Vaše osobné údaje používam iba na účely spätného kontaktovania a nikde ich neuchovávam.

andrejsrna.sk

Copyright © 2015 -2022 Andrej Srna